dnn - dotnetnuke - دی ان ان - دات نت نیوک - فارسی
اخبار و تازه ها
 • دوره آموزشی کوتاه مدت طب سنتی ایرانی ویژه پزشکان
 • مرکز اندیشه: دوه جامع موشن گرافیک
 • مرکز شریعتی: دوره آموزشی کمک پرستاری
 • مرکز اندیشه: دوره جامع دیجیتال مارکتینگ
 • مرکز اندیشه: دوره جامع طراحی وبسایت با وردپرس
 • مرکز اندیشه: دوره ادمین حرفه ای اینستاگرام
 • راهنمای ثبت نام اینترنتی - فراگیران جدید
 • راهنمای ثبت نام اینترنتی - فراگیران سابق

 

🟢دوره آموزش کوتاه مدت طب سنتی ایرانی ویژه پزشکان

🔹طول دوره: 200 ساعت

🔸مدت دوره: 6 ماه

🔹نحوه برگزاری:

     بخش تئوری بصورت ترکیبی مجازی وحضوری (178 ساعت )

     بخش عملی بصورت حضوری (22 ساعت)

🔸روز و زمان برگزاری: عصر پنجشنبه و صبح جمعه

🔹شروع دوره: از هفته سوم آذرماه به بعد

🔸کسب اطلاعات بیشتر:

     ارسال عدد 1 به شماره 50001997000

 

🌐 edu.jdm.ac.ir

☎️31997208 ، 38409645

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری دوره آموزش جامع موشن گرافیک به صورت حضوری و آنلاین در این مرکز خبر داد و گفت: اهم اهداف برگزاری این دوره رشد کسب و کارها دربستر فضای دیجیتال با استفاده از تولید محتوا بصری موثر و پیدا کردن فرصت های جدید اشتغال جوانان در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا است.

برگزاری دوره جامع موشن گرافیک با هدف ایجاد اشتغال در حوزه تولید محتوا

به گزارش روابط عمومی سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان‌نیک با بیان این مطلب افزود: مرکز اندیشه جهاددانشگاهی مشهد با برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت گام مثبتی جهت ایجاد اشتغال و رشد کسب و کارها برداشته است و اکنون قصد داریم با برگزاری دوره ی آموزش جامع موشن گرافیک در راستای این هدف گام دیگری برداریم.
وی تصریح کرد: دوره جامع موشن گرافیک بصورت حضوری و آنلاین در آبانماه 1400 توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
به گفته وی، برخی از مهم ترین سرفصل های این دوره آموزشی آشنایی با سه نرم افزار مهم فتوشاپ، ایلاستریتور و افترافکت به طور تخصصی می باشد. درواقع شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره تبدیل به یک طراح موشن می‌شوند و می‌توانند به صورت استخدام یا آزاد کار با قبول پروژه های حوزه گرافیک و تولید محتوا، طراحی موشن کسب و کار های مختلف را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند.
مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی عنوان کرد: شرکت در این دوره ی آموزشی نیاز به پیش نیای ندارد و تنها آشنایی با کامپیوتر و داشتن علاقه به مهارت موشن گرافیک کفایت می کند، همچنین شرکت کنندگان پس از پایان دوره، موفق به کسب گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی می گردند.
مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با شماره 09157335147 تماس بگیرند یا از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنند.

 

✅ دوره آموزشی کمک پرستاری

🔹 ویژه دارندگان مدرک دیپلم (ترجیحاً تجربی) با حداقل معدل 12
🔸 حداکثر سن متقاضی 30 سال (متولدین 1370 و مابعد)
🔹 ویژه بومیان استان خراسان رضوی
🔸 طول دوره یکسال
🔹 پیش ثبت نام از طریق تماس با شماره  31997208 و یا 38409645
🔸 ظرفیت محدود و پذیرش همراه با مصاحبه
🔹 دوره تئوری و پراتیک 300 ساعت
🔸 دوره عملی (حضور در بخش های مختلف بیمارستانی ) 1080ساعت

جهت مشاهده شرح وظایف کمک پرستار کلیک نمایید

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری چهارمین دوره جامع آنلاین دیجیتال مارکتینگ در این مرکز خبر داد و گفت: اهم اهداف برگزاری این دوره رشد کسب و کارها در فضای دیجیتال، توسعه برند های سازمانی و شخصی و همچنین پیدا کردن بستر های جدید اشتغال برای جوانان در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا است. به گفته وی، برخی از سرفصل‌های این دوره آموزشی مبانی و استراتژی دیجیتال مارکتینگ، طراحی و اجرای کمپین های تبیلغاتی کلیکی، بازاریابی محتوایی ،بازرایابی دراینستاگرام، بازاریابی در لینکدین ، سئو مقدماتی، آشنایی با سرچ کنسول و ... می باشد. در واقع شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره تبدیل به یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت و یا کسب و کار خود می‌شوند و یا می‌توانند مدیریت بخش های مختلف فضای مجازی شرکت‌ها را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند. مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره تخصصی و اشتغال زا می‌توانند با شماره 09157335147 و 36208208 تماس بگیرند.
مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری دوره جامع طراحی وبسایت با وردپرس به صورت حضوری و آنلاین در این مرکز خبر داد و گفت: اهم اهداف برگزاری این دوره رشد کسب و کارها در بستر اینترنت و پیدا کردن فرصت های جدید اشتغال در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا است.

برگزاری دوره جامع طراحی وبسایت با وردپرس با هدف ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها

به گزارش روابط عمومی سازمان مرکزی جهاد دانشگاهی خراسان رضوی، رسول مردان‌نیک با بیان این مطلب افزود: مرکز اندیشه جهاددانشگاهی مشهد با برگزاری دوره‌های آموزشی کوتاه مدت گام مثبتی جهت ایجاد اشتغال و رشد کسب و کارها برداشته است و اکنون قصد داریم با برگزاری دوره ی جامع آموزش طراحی وبسایت با وردپرس در راستای این هدف گام دیگری برداریم.
وی تصریح کرد: دوره طراحی وبسایت بصورت حضوری و آنلاین از 4 مهرماه 1400 توسط مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
به گفته وی، برخی از سرفصل‌های این دوره آموزشی شامل نحوه شکل دهی فروشگاه آنلاین بر روی سایت، طراحی صفحات اختصاصی، شیوه قرار دادن محتوا بر روی سایت، بهینه سازی موتور های جست و جو، تحلیل آماری بازدید کنندگان و مدیریت فروش و محصولات و... می باشد. در واقع شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره تبدیل به یک طراح صفحات وبسایت شرکت و یا کسب و کار خود می‌شوند و می‌توانند به صورت استخدام یا آزاد کار با قبول پروژه ها، طراحی وبسایت کسب و کار های مختلف را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند.
مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی عنوان کرد: از ویژگی‌های بارز این دوره عدم نیاز به دانش برنامه نویسی واشتغال تضمین شده آنها می‌باشد، همچنین شرکت کنندگان پس از پایان دوره، موفق به کسب گواهینامه معتبر و قابل ترجمه جهاد دانشگاهی می گردند.
مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با شماره 09157335147 تماس بگیرند یا از طریق واتساپ ارتباط برقرار کنند.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی کوتاه‌مدت اندیشه جهاددانشگاهی خراسان رضوی از برگزاری دومیندوره آنلاین ادمین حرفه‌ای اینستاگرام در این مرکز خبر داد و گفت: اهم اهداف برگزاری این دوره رشد کسب و کارها، توسعه برند های سازمانی و شخصی و همچنین پیدا کردن بستر های جدید اشتغال در شرایط اقتصادی دوران کرونا و پساکرونا است.

به گفته وی، برخی از سرفصل‌های این دوره آموزشی شاملروش‌های نوین کسب درآمد از اینستاگرام، تولید محتوا اثربخش، افزایش فالوور هدفمند، راه‌اندازی کسب و کار مستقل، آشنایی با الگوریتم اینستاگرام، اصول و قواعد حقوقی و ... می باشد. در واقع شرکت‌کنندگان پس از اتمام دوره تبدیل به یک مدیر حرفه‌ای صفحه اینستاگرام شرکت و یا کسب و کار خود می‌شوند و یا می‌توانند مدیریت صفحات شرکت‌ها را برعهده گرفته و از این طریق کسب درآمد کنند.

مردان‌نیک خاطرنشان کرد: علاقمندان به کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام در این دوره می‌توانند با شماره 09157335147و 36208208 تماس بگیرند.

سمینار، گارگاه‌ و آزمون ها
دوره‌های آموزشی
منابع آموزشی
 •  

 •  

 •  

 •  

 •  

دی ان ان evoq, دات نت نیوک ,dnn